Vårt team

Vårt team

Här är vi som gör Harley-Davidson Stockholm !


Christoffer Lindroth

General Manager

Christoffer Lindroth

08-522 255 09
christoffer.lindroth@probike.se

Hans Angermund

Försäljningschef

Hans Angermund

070-7538078
hans.angermund@probike.se

Niclas Edmark

Verkstadschef

Niclas Edmark

08-522 255 14
niclas.edmark@probike.se

Patrik Nordström

Säljare & Ansvarig Social Media

Patrik Nordström

070-7538087
patrik.nordstrom@probike.se

Stefan Lundin

Säljare

Stefan Lundin

070-7538069
stefan.lundin@probike.se

Jens Wallin

Säljare

Jens Wallin

070-7538063
jens.wallin@probike.se

Björn Granholm

Verkstadsbokning/Kundmottagning

Björn Granholm

08-522 255 15
bjorn.granholm@probike.se

Freddie Thörn

Reservdelar & Tillbehör

Freddie Thörn

08-522 255 12
freddie.thorn@probike.se

Tee Somnim

Tekniker

Tee Somnim

Martin Machl

Verkstadsbokning/Kundmottagning

Martin Machl

08-522 255 16
martin.machl@probike.se

Carl Vänman

Tekniker

Carl Vänman

Juan Pablo Avila

Tekniker

Juan Pablo Avila

Annelie Afzelius

Butik & Säljstöd

Annelie Afzelius

08-522 255 10
annelie.afzelius@probike.se

Kalle Larsson

Butiksansvarig

Kalle Larsson

08-522 255 00
kalle.larsson@probike.se

Camilla Eriksson

Kläder & Tillbehör

Camilla Eriksson

08-522 255 00
camilla.eriksson@probike.se

Kiki Gillmo-Alverin

Kläder & Tillbehör, H.O.G-representant

Kiki Gillmo-Alverin

08-522 255 00
kiki.gillmo@probike.se

Conny Klostermark

Lageransvarig

Conny Klostermark

conny.klostermark@probike.se

Lennart Wenngren

Tekniker

Lennart Wenngren

Tekniker

Rafal Wisniovski

Tekniker

Darren Askew

Tekniker

Oscar Holz

Tvätt/Rekond/Leverans

Björn Brunholtz


Då och då söker vi efter individer som delar vår passion och vår hängivenhet. Hör gärna av dig om du känner att du är en sådan person och är intresserad av att jobba hos oss.